" A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swój język mają! " - Mikołaj Rej.
Podróż #2 Polska - Rybnik/Kamień
W Rybniku, w dzielnicy Kamień znajduje się Rodzinny Park Atrakcji, który dzieli się na Krainę Bajek i Park Dinozaurów.

Kraina Bajek... i tu się zaczyna nasza przygoda! Kto lubi bajki? Wszyscy! Każdy z nas ma ulubioną bajkę i jej bohatera. Ile radości możemy sprawić naszym dzieciom zapraszając je na spotkanie z bohaterami ich bajek. Między innymi jest tu Szewczyk Dratewka, Kot w Butach, Jaś i Małgosia a także stoi chatka z piernika, której właścicielką jest Baba Jaga. Jest dom Czarownicy na kurzej łapce i fantastyczna jama Smoka Wawelskiego. Wow! Co za bajeczne miejsce! Może któregoś dnia i ja spotkam się z bohaterami moich bajek...


Chatka z piernika...

Park Dinozaurów - czyli Dino Park - jest to wspaniałe miejsce, gdzie możemy pokazać naszym pociechom, jakie to olbrzymy żyły na ziemi ponad 200 milionów lat temu i przez wiele milionów lat! Oczywiście nie jest to muzeum, ale możemy je tu zobaczyć i podziwiać a przy odrobinie wyobraźni przenieść się razem z nimi w prehistoryczny świat! Niesamowita przygoda!


Spinozaur!

Poza wspaniałą krainą bajek i miejscem spotkania się oko w oko z dinozaurami... jest wiele gier i różnych atrakcji nie tylko dla dzieci ale dla całej rodziny! Super miejsce na rekreację i wypoczynek!
Osobom zainteresowanym podaję adres: RODZINNY PARK ATRAKCJI, ul.Hotelowa 12, 44+213 Rybnik/Kamień, Polska.
Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej www.rparybnik.pl. Warto zobaczyć!

Kontakt

emailenglish contact

Autor

Janina Czarnecki